Kuchyňské linky fotogalerie

(+420) 604 777 227
1
Návrhář přijede
k Vám domů
2
Vypracuje 3D návrh
kuchyně ZDARMA
3
Zavoláme Vám

Nechte nám svoje telefonní číslo,
nejpozději následující pracovní den,
Vám zavoláme zpět.

Jméno a příjmení: *

Váš telefon: *

Váš email:

Město / obec:

 Kuchyně fotogalerie nabízí ucelený pohled na nabídku kuchyňských řešení společnosti Gorenje. K dispozici máte široký sortiment různých kuchyňských stylů, na kterých participovala známá jména světového designu jako je např. designér Karim Rashid či designové studio Ora-ito. Vážíme si toho, že se talent a kreativní nápady těchto osobností světového designu promítají právě do produktů společnosti Gorenje.

Dvě z našich studií jsou oficiálními showroomy kuchyňských spotřebičů a nábytku Gorenje. Naše výrobky získaly mnoho prestižních ocenění za design.

Velký výběr a exkluzivní design. Náš široký sortiment zahrnuje všechny typy kuchyní od moderních, přes klasické až po rustikální kuchyňské linky. 

Spolupracujeme s nejlepšími designéry a designovými studii světa, jako je například Pininfarina, Ora-ito a Karim Rashid.

Kuchyně fotogalerie obsahuje nejenom celé kuchyňské sestavy, ale také jednotlivé skříňky, dvířka, madla a další doplňky. Prohlédněte si kategorii kuchyně fotogalerie a inspirujte se k nákupu!