návrhář

(+420) 604 777 227
1
Návrhář přijede
k Vám domů
2
Vypracuje 3D návrh
kuchyně ZDARMA
3
Zavoláme Vám

Nechte nám svoje telefonní číslo,
nejpozději následující pracovní den,
Vám zavoláme zpět.

Jméno a příjmení: *

Váš telefon: *

Váš email:

Město / obec:

 


Mobilní kuchyňský návrhář - virtuální kuchyňské studio 21. století...

Rozhovor s mobilní kuchyňskou návrhářkou Romanou Pešlovou

S Romanou Pešlovou jsem si popovídali o unikátní a jedinečné službě, kterou Gorenje nyní svým zákazníkům nabízí. Služba Mobilního kuchyňského návrháře vzbudila veliký ohlas a my jsme Romanu, jednu z mobilních kuchyňských návrhářů a návrhářek, požádali, aby nám tuto službu představila.

 

 


Proč vlastně služba "Mobilního kuchyňského návrháře" vznikla?

Gorenje kuchyně je firma, která se neustále snaží své služby zdokonalovat a chce svým zákazníkům nabídnout vždy něco nového, vždy něco navíc. Uvědomujeme si, že čas je dneska drahý a chtěli jsme našim klientům vyjít maximálně vstříc. Nabídnout jim komfort, pohodlí a především úsporu jejich drahého času.


Jaké jsou tedy benefity této služby mobilního kuchyňského návrháře?

Mobilní kuchyňský návrhář je vlastně takové virtuální kuchyňské studio. Proto MY přijedeme za klientem, a to kamkoliv si bude přát. Na místě realizace jsme pak schopni vytvořit návrh kuchyně v reálném prostředí.


Opravdu je tato služba bezplatná?

Ano, tato služba je bezplatná. Klient nás telefonním čísle 604 777 227, či na email adrese designer@kuchynskastudia.cz – kontaktuje a my za ním přijedeme ve smluvený čas, kamkoliv si bude přát. Podotýkám, že se jedná o službu, která zatím platí pro Prahu, Brno, Ostravu a 50 km okolí těchto měst. Pevně ale věříme, že pro velký zájem oblasti působení mobilních kuchyňských návrhářů brzy rozšíříme.(Pozn. Praha, Kladno, Neratovice, Brandýs n. L., St. Boleslav, Mladá Boleslav, Slaný, Lysá nad Labem, Český Brod, Říčany, Čestlice, Velké Popovice, Řevnice, Dobřichovice, Mníšek pod Brdy, Jílové u Prahy, Beroun, Unhošť, Rakovník, Mělník a další

Ostrava ,Hlučín, Nový Jičín, Frýdek Místek, Havířov, Lučina, Ostravice, Čeladná, Rožnov p. R., Orlová, Frýdlant n. O., Kopřivnice, Bílovec, Třinec, Háj ve Slezsku a další )

Může se ale klient setkat s Vámi či jiným mobilním kuchyňským návrhářem nejprve na kuchyňském studiu?

Ano, samozřejmě. Chápeme, že pro představu se chtějí klienti inspirovat a prohlédnout si nejdříve vystavené kuchyně a nabízené materiály. Už se také stalo, že jsem si první schůzku s klientem dala nejprve na jednom z našich pěti kuchyňských studií(www.kuchynskastudia.cz, www.kuchynsky-navrhar.cz/kuchyne/zadost-o-schuzku) v Praze.


Pokud si zákazník, či zákaznice objedná mobilního kuchyňského návrháře domů, co vše vlastně bude mít sebou? Bude mít už příkladně sebou nějaké vzorky?

Mobilního kuchyňského návrháře jsme nazvali s trochou nadsázky „Virtuální kuchyňské studio 21. století“. To znamená, že pokud přijedu ke klientovi, mám sebou kompletní vzorník kuchyňských dvířek a ostatních vzorků tak, abychom již na první schůzce u klienta doma mohli vybrat vše, co k návrhu potřebujeme.


Jak se pohybují ceny u kuchyňských linek Gorenje?

Vzhledem k tomu, že Gorenje kuchyně je firma s více než 60letou tradicí a má obrovské zázemí, vyrábíme kuchyně na míru v nejvyšší kvalitě za dostupnou cenu. Poskytujeme komplexní servis kuchyní, který zahrnuje veškeré činnosti při pořízení kuchyňské linky, tj. od zaměření kuchyně, přes návrhy kuchyní, dopravu a profesionální montáž Vaší nové nebo rekonstruované kuchyňské linky.

Gorenje je navíc jediná firma v České republice, která nabízí kuchyně a kuchyňské spotřebiče od jednoho výrobce. Proto můžeme s jistotou garantovat, že kuchyňská linka bude opravdu ve všech směrech na míru interiéru každého klienta.

Konečnou cenu kuchyně ovlivňuje několik faktorů. Je to především volba materiálu kuchyňských dvířek, volba materiálu pracovní desky a také volba vhodných kuchyňských spotřebičů.

Obecně mohu říci, že průměrná cena kuchyňské linky bez spotřebičů se pohybuje od 70-120 000,- Kč, ale je to opravdu velmi individuální.


Jaké největší výhody návrhu kuchyně doma tedy zákazník získá?

Na místě jsem schopná profesionálně zaměřit prostor pro budoucí kuchyň tak, aby již v pilotním návrhu nevznikly žádné chyby. Často se stane, že zákazník navštíví naše studio s plánkem, který sám zhotovil, a dodatečně zjistíme nepřesnosti, dochází tak tedy k časové prodlevě a zbytečným kompromisům.

Na místě samotném tak navíc mnohem lépe pochopím potřeby zákazníka. Mohu navrhnout kombinaci barev a materiálu tak, aby ladil s ostatním interiérem. Velice často je kuchyně spojena s obývacím prostorem, takže jistá „harmonie“ je důležitá.

U návrhu mohou být i rodinní příslušníci klienta, kteří mohou každý vnést do plánování kuchyně důležitý postřeh. Především však šetříme čas klientům i jejich rodinám.


Pokud byste měla shrnout, co všechno, jako mobilní kuchyňský návrhář, můžete u klienta doma na první schůzce zvládnout?

Je toho dost. V prvé řadě se ocitnu přímo v reálném prostředí, kde se kuchyň bude stavět, takže mohu lépe pochopit potřeby klienta, atmosféru domu, apod. Zaměřím důkladně prostor, mohu, po diskuzi s klientem, vybrat materiály a barvy nové kuchyně klienta, navrhnout kuchyňskou linku na míru v 3D programu, který už reálně zobrazí budoucí kuchyni. Můžeme s klientem podepsat smlouvu a vystavit kompletní instalační plány elektro-vodo instalací, které klient může ihned použít.


Je vidět, že mobilní kuchyňský návrhář myslí na všechno a je schopen maximálního servisu. Už se Vám ale stalo, že by měl někdo o službu MKN zájem, ale prostor pro kuchyňskou linku ještě nestojí?

Ano, měla jsem klientku, která se chtěla sejít i tak. V tom případě je samozřejmě možné sejít se na některém z našich pražských kuchyňských studií, či kdekoliv se to klientovi hodí, u něj v kanceláři, apod. a domluvit se s ním na dalším postupu. Vždy se snažíme zákazníkům vyjít vstříc tak, aby byli spokojeni.